SutriSept® (płyn, hydrożel) to jedyne połączenie takich substancji jak Poliheksanid (PHMB) i Poloksamer 188. SutriSept® ma za zadanie bezboleśnie oczyścić rany i oparzenia oraz zapewnić odpowiednią wilgotność w ranie. Dodatkowo zapobiega zakażeniu rany i przyspiesza jej gojenie. Przeznaczony jest do oczyszczania oraz nawilżania ran zakażonych i niezakażonych. Aplikacja jego jest bezbolesna. Preparat można stosować do całkowitego wygojenia rany. Jest dobrze tolerowany o szerokim spektrum działania na rany, dlatego może być alternatywą dla dotychczas stosowanych środków. Pierwsza pomoc na każdy rodzaj ran!

Maść SutriHeal® Forte 5% to 4-walentna formuła kwasów żywiczych i lignanów. Stosowana jest w celu miejscowego leczenie zakażonych i niezakażonych ran o różnej etiologii. Skuteczność maści oparta na jest biologicznej aktywności składników w niej zawartych. Nie zawiera antybiotyku i nie wywołuje oporności. Przyspiesza gojenie się ran. Moc natury w walce z ranami!

Sutricon® to nowoczesne preparaty na blizny na bazie silikonu. Pomagają poprawić wygląd każdego rodzaju blizn. Zmniejszają, rozjaśniają i wygładzają blizny. Silikonowe plastry Sutricon charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania – są elastyczne, przezroczyste i ultracienkie. Polecane na blizny znajdujące się na nieruchomych powierzchniach ciała. Żel silikonowy Sutricon przeznaczony jest do stosowania na ruchomych powierzchniach ciała i twarzy, a za sprawą swojej aksamitnej i matowej konsystencji jest niewidoczny, szybko się wchłania i może być stosowany nawet pod makijaż. Odzyskaj pewność siebie i zapomnij o swojej bliźnie!