Maść SutriHeal Forte 5% stosowana jest w celu przyspieszenia gojenia ran, zakażonych i niezakażonych skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń skóry u ludzi. Jej skład opiera się na żywicy świerku norweskiego, która wykazuje silne działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne. Przyspiesza gojenie się ran. Dodatkowo wspomaga regenerację skóry. Moc natury w walce z ranami!

Produkty SutriSept (płyn, hydrożel) mają wielopłaszczyznowe działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe na rany. Przeznaczone są do oczyszczania, irygacji oraz nawilżania różnego rodzaju ran. Aplikacja produktów jest bezbolesna. Można je stosować do całkowitego wygojenia rany. Są dobrze tolerowane o szerokim spektrum działania na rany, dlatego mogą być alternatywą dla dotychczas stosowanych środków. Pierwsza pomoc na każdy rodzaj ran!

Produkty marki Sutricon to nowoczesne preparaty na blizny na bazie silikonu farmaceutycznego. Pomagają poprawić wygląd każdego rodzaju blizn. Zmniejszają, rozjaśniają i wygładzają blizny. Silikonowe plastry Sutricon charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania – są elastyczne, przezroczyste i ultracienkie. Polecane na blizny znajdujące się na nieruchomych powierzchniach ciała. Żel silikonowy Sutricon przeznaczony jest do stosowania na ruchomych powierzchniach ciała i twarzy, a za sprawą swojej aksamitnej i matowej konsystencji jest niewidoczny, szybko się wchłania i może być stosowany nawet pod makijaż. Odzyskaj pewność siebie i zapomnij o swojej bliźnie!